Функція світлодіодного проектування оптичних об'єктивів та пов'язані з ними фактори

- Apr 18, 2018-

Функція світлодіодного оптичного об'єктива полягає в тому, щоб інкапсулювати світлодіодний чіп у світлодіодний фотоелектричний пристрій. Оптичний дизайн повинен бути виконаний. Один оптичний дизайн головним чином визначає світловий кут, інтенсивність, розподіл інтенсивності, колір температурного діапазону та колірне розподіл температури випромінюючих пристроїв.

Оптичний конструктор забезпечує якість світла з кожного світлодіодного люмінесцентного пристрою. У певному сенсі, тільки один оптичний дизайн є розумним, чи може успішно впроваджуватися дизайн двох світлодіодних оптичних лінз, що покращує ефект освітлення та відображення. Три основні чинники оптичного дизайну - чіп, кронштейн і цвіль. Світлодіодний чіп є основним корпусом люмінесценції, і скільки світла безпосередньо пов'язано з якістю мікросхеми.

Існує безліч видів світлорозподілу світлодіодних ліхтарів. Найбільш поширеними є наступні два види: перша - світлодіодна вулична лампа з дуговою композицією. Єдиний світлодіодний модуль поєднується з осесимметричною повністю відбиваючою світлодіодною лінзою або відбивною чашкою.

Ширина кута випромінювання об'єктива достатня для покриття ширини дороги; то світлодіодний модуль розташовується на криволінійній поверхні, а прямокутний розподіл світла виробляється в напрямку дороги, регулюючи кривизну дуги. Для дизайну світлодіодної вуличної лампи, розташованої в дузі, вулична лампа використовує світлодіодний світлодіодний індикатор 60 Гр. З високопродуктивним розподілом OSRAM Lambert, а вихідний світло одиничного світлодіода - 80 люмен на ват. Кронштейн несе мікросхему і діє як фіксований чіп.

Відповідність між формою та розміром опорної чаші та чіпом відіграє важливу роль у ефективності виведення світла. Після наповнення цвілі епоксидною смолою це стає об'єктивом. Кут світла та якість місця пов'язані з світлодіодним оптичним лінзом, що утворюється прес-формою.