Світловий спад світлодіодів

- Apr 18, 2018-

Як джерело освітлення четвертого покоління світлодіод є ключем до досягнення ефективного освітлення та колімації освітлення. Авторитетний журнал міжнародного фотоелектричного поля вважає, що дослідники розробили два види не-відтворювальних світлодіодних колімаційних лінз із простими та швидкими методами, які абсолютно відрізняються від складних ітераційних методів проектування програмного забезпечення, що часто використовуються в існуючому світлодіодному оптичному проекті.

Вона повинна завершити цілісну мульти об'єктиву шляхом ін'єкції одиночної лінзи, яка може бути розрахована на 3, 1, 5, 1 або навіть десятки модулів об'єктива відповідно до різних вимог. Ця конструкція економить витрати на виробництво, реалізує узгодженість якості продукції, економить простір світильників і ліхтарів, легше реалізувати високу потужність тощо.

Нестача світла в 1. міхурових оболонках та об'єктивах при втраті світла повинна відповідати стандартним вимогам розподілу світла, а також слід розглянути пропускання оболонки, об'єктива та втрату світла для переповнення. Висока потужність пузирчастої лампи або звичайного освітлення потребує розсіювання паралельного променя з об'єктивом, щоб відповідати вимогам стандарту. Для того, щоб зробити оптичний ефект більш розумним, метою проектування кришки лампи слід розділити на невеликі прямокутні одиниці.