Популяризація знань світлодіодних лінз високої потужності

- Apr 18, 2018-

Високоякісний світлодіодний лінз / відбиваючий чашок використовується головним чином для концентрації та спрямованого світла високопродуктивних світлодіодних світлодіодних джерел світла. Високоефективний світлодіодний лінз розробляє криву розподілу світла відповідно до кута різного світлодіодного викиду. Підвищуючи оптичне відбиття, зменшуючи втрати світла та покращуючи світловий ефект, встановлюється асферичний оптичний набір лінз. Далі ми зосередимося на двох концентраціях світлодіодних лінз PMMA матеріалу. Дві об'єктиви та світлодіодні лінзи є двома окремими об'єктами, але при застосуванні вони нерозривно. 1, один об'єктив.

(1) основна лінза безпосередньо упаковується (або склеюється) на кронштейні світлодіодного чіпа та стає цілим зі світлодіодним. Два матеріалу об'єктива - переважно PMMA або скло.

(2) світлодіодний чіп (чіп) є теорією на 360 градусів, але насправді чіп фіксується та інкапсулюється на світлодіодний кронштейн, так що максимальний кут світильника мікросхеми становить 180 градусів, а чіп також має деяке блукає світло, так що все світло чіпа може бути ефективно зібране одним об'єктивом і можна отримати як 160, 140, 120 градусів. Кут світла від 90 градусів або навіть 60 градусів (різні потреби);

(3) одне об'єктив використовується для PMMA або силікагелю.